Provozovny:

Naše moderní dřevozpracující provozy disponují vlastní pořezovou technologií, která nás činí nezávislými na nákupu řeziva. Máme rovněž vlastní sušárny, které nám umožňují jednak sušení řeziva a palet, ale hlavně dokáží tepelně ošetřit (HT, dle normy ISPM – 15, HT 019 - Horka, HT 0165 - Třebovice, HT 0575 - Protivín) palety a řezivo pro Vás.

Naším hlavním produktem jsou vratné europalety pod licencí  EPAL i EUR a atypické palety dle požadavků zákazníků. Palety vyrábíme na plně automatických linkách.

Neméně významnou produktovou skupinu tvoří speciální dřevěné obaly zahrnující obalové řezivo, překližkové palety, paletové ohrádky, rošty, víka, rámy a bedny všeho druhu. Máme bohaté zkušenosti s navrhováním palet a dřevěných obalů dle požadavků zákazníků, proto dokážeme palety cenově optimalizovat při zachování jejich funkčnosti. Je pro nás samozřejmostí Vám dodat dřevěný obal ve chvíli, kdy ho potřebujete.


 

Provoz Horka

Provoz Třebovice

Provoz Protivín

Produkty:

Europalety - UIC

Palety - EPAL

Atypické palety

Paletové ohrádky

CP palety (CP1 - CP9)

Jednorázové palety

Hranolové palety

Vratné palety

Použité palety

Služby:

Vykoupíme Vaše nepotřebné nebo poškozené palety EUR a EPAL. Zajistíme pro Vás komplexní paletové hospodářství, od příjmu palet Vašich odběratelů, po jejich třídění, opravu, uskladnění a dopravu zpět na místo určení.

Služby

Výkup palet EUR a EPAL

Výkoupíme Vaše nepotřebné PETRO palety, které jsou označené naším logem a textem WOTAN.

Služby

Výkup palet PETRO

Nákup dřevní hmoty

Poptáváme kvaliní dodávky řeziva, vhodné pro výrobu palet.

Služby

Nákup řeziva

Volná pracovní místa: