Volná místa - pila Borohrádek

Wotan Forest, a.s. – pila Borohrádek (Havlíčkova 580, Borohrádek)

Hledá kolegy na pozici:

Obsluha strojního zařízení - zpracování dřeva

Požadujeme: Hledáme manuálně zručné, pečlivé a spolehlivé zaměstnance do pilařského provozu, vhodné pro dřevařské učňovské obory, nebo obory mechanizátor, opravář, truhlář apod., ochota pracovat v třísměnném provozu
Náplň práce: Obsluha strojního zařízení pro zpracování dřeva, dodržování technologických postupů, manipulace s břemeny
Nabízíme: Měsíční mzdu od 20.000 Kč, třísměnný provoz, zázemí stabilní společnosti, stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, výhodné ceny volání pro zaměstnance a jeho blízké a další slevové programy koncernu Agrofert
Nástup: Možný ihned/ dle dohody

Kontakt: Miroslav Veselý, kariera@wotan.cz , 720 949 006

Kontaktní formulář

Jméno:
Telefon:
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.