Volná místa - Mzdová účetní - Havlíčkův Brod

Wotan Forest, a.s. – Havířská 1059, Havlíčkův Brod

Hledá kolegu na pozici:

Mzdová účetní

Požadujeme:
  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Praxe min. 3 roky
  • Znalost SAP výhodou
  • Znalost pracovněprávní, mzdové legislativy a personálních procesů
  • Komunikační schopnosti
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Dobrá znalost MS Office – především Word a Excel
Náplň práce:
  • Měsíční zpracování mezd pro ca 150 zaměstnanců ve stanovených termínech
  • Zadávání nových nástupů, personálních změn a ukončení pracovníků
  • Provádění srážek pojistného a daní a provádění jejich odvodů dle platné legislativy
  • Vyhotovení a odeslání výkazů zdravotním pojišťovnám, sociálním správám a finančním úřadům
  • Vedení mzdové agendy zaměstnanců (mzdové listy, ELDP, daňová prohlášení) a jejich osobní složky
  • Příprava pracovních smluv a dalších pracovněprávních dokumentů
  • Reporty pro vedoucí středisek (konec ZD, doby určité, průměrné platy, přehled čerpání dovolené, hodiny DPP a DPČ)
  • Spolupráce na provádění kontrol Finančního úřadu, Úřadu práce, Okresní správy sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťoven
Nabízíme:
  • Nástup dle dohody
  • Místo výkonu práce Havlíčkův Brod
  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (poté prodloužení, příp. změna na dobu neurčitou)
  • Zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek k penzijnímu připojištění
  • Příspěvek na stravování
Nástup: Možný ihned/ dle dohody
Kontakt: Aneta Oujezká, kariera@wotan.cz , 727 888 901

Kontaktní formulář

Jméno:
Telefon:
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.