Volná místa - Lesní školka Vlčí Luka

Wotan Forest, a.s. – Lesní školka Vlčí Luka (Holičky 41, 379 01 Třeboň)

Obsluha traktorů, strojů a závlah

Požadujeme: ŘP sk. B a T, praxe traktoristy výhodou, pečlivost a samostatnost, ochotu se učit novým věcem, časovou flexibilitu (především v sezóně), svářečský průkaz nebo průkaz na VZV výhodou
Náplň práce: V sezóně (jaro/podzim) se jedná především o pozici traktoristy a obsluhu školkařských strojů. Mimo sezónu o práci se stroji a závlahami (např. plečkovač, postřikovač, JMP, křovinořez, …) v lesním školkařství, opravy a údržbu zemědělských strojů, různé další práce v lesní školce – pěstování a ošetřování sazenic, aj.
Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, zaučení, získání potřebných osvědčení (např. rostlinolékařské I. stupně, atp.), 5 týdnů dovolené, příspěvek k penzijnímu připojištění, příspěvek na stravování, vhodné i pro absolventy
Nástup: Možný během března
Kontakt: Jaroslav Ticháček, 724 039 170, kariera@wotan.cz

Dělník/ dělnice - pěstební činnost

Požadujeme: Sezónní práce, pečlivost a samostatnost, časovou flexibilitu, praxe není podmínkou, práce vhodná i pro důchodce nebo absolventy
Náplň práce: Vyzvedávání sadebního materiálu, dělnické práce v lesním hospodářství - pletí záhonů, vyzvedávání sazenic, třídění sazenic na poli nebo u třídících stolů v hale, nakládka sazenic při expedici a jiné pomocné práce ve školce