Volná místa - Lesní školka Kvítkov a Krásné pole

Wotan Forest, a.s. – Lesní školka Kvítkov a Krásné pole (Kvítkov 79, 470 02 Česká Lípa a Krásné Pole 80, 407 44 Chřibská)

Technik pěstební činnosti pro střediska LŠ Kvítkov a Krásné pole

Požadujeme: ŘP sk. B podmínkou, praxe traktoristy výhodou, pečlivost a samostatnost, ochotu se učit novým věcem, časovou flexibilitu (především v sezóně), ŘB sk. T, svářečský průkaz nebo průkaz na VZV výhodou
Náplň práce: Plánování a realizace pěstebních postupů, vedení kolektivu podřízených, vedení evidencí, obchodní činnost a podobně, vhodné pro absolventy středních lesnických škol, do budoucna možnost zaučení i na pozici vedoucího střediska
Nabízíme: Odpovídající finanční ohodnocení, od 10/2020 možnost zajištění služebního bytu v Krásném Poli, služební automobil i pro soukrkomé účely, pružnou pracovní dobu, zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, příspěvek k penzijnímu připojištění, příspěvek na stravování
Nástup: Možný ihned/ dle dohody
Kontakt: Jaroslav Kučera, kariera@wotan.cz , 602 652 691

Kontaktní formulář

Jméno:
Telefon:
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.