Volná místa - Lesní školka Čikov

Wotan Forest, a.s. – Lesní školka ČIkov (Čikov 75, okres Třebíč)

Hledá kolegy na pozici:

Vedoucí lesní školky - Čikov

Požadujeme: Úplné středoškolské vzdělání lesnického nebo zemědělského zaměření, flexibilitu a samostatnost, ŘP sk. B, znalost práce s počítačem (Word, Excel, Outlook), praxe v oboru pěstování rostlin výhodou

Náplň práce:
  • Vedení střediska, které je etablované na trhu se sadebním materiálem
  • Řízení pěstebních prací v lesní školce
  • Stanovení způsobu pěstování, výsevu, výživy a ochrany rostlin
  • Zajištění dostatku sadebního materiálu a jeho ochranu před znehodnocením
  • Odpovědnost za včasnou aplikaci chemie
  • Řízení a organizace prací na středisku
  • Obchodní a prodejní činnost na středisku, jednání se zákazníky, případné řešení reklamací
  • Spolupráce při tvorbě výrobně provozních plánů
  • Kontrola dodržování technologických postupů a bezpečnostních předpisů
  • Rozvoj střediska a odpovědnost za jeho hospodářský výsledek
  • Organizace práce, zajišťování odměňování a prvotních personalistických úkonů (pracovní smlouvy, docházka, lékařské prohlídky, školení, BOZP)
  • Vedení příslušné dokumentace, reporting řediteli LŠ, fakturace, měsíční uzávěrky
Nabízíme: Odpovídající platové ohodnocení, flexibilní pracovní dobu, služební vozidlo i pro soukromé účely, mobilní telefon a notebook, 5 týdnů dovolené, příspěvek k penzijnímu připojištění, příspěvek na stravování
Nástup: Možný ihned/ dle dohody
Kontakt: Milan Hotovec, kariera@wotan.cz , 604 296 003

Kontaktní formulář

Jméno:
Telefon:
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.