Volná místa - Lesní školka Cikar

Wotan Forest, a.s. – Lesní školka Cikar (Cikar 399, 378 21 Kardašova Řečice)

Obsluha traktorů, strojů a závlah - mechanizátor v lesních školkách

Požadujeme: ŘP sk. B a T, praxe traktoristy výhodou, pečlivost a samostatnost, časovou flexibilitu, svářečský průkaz nebo průkaz na VZV výhodou
Náplň práce: V sezóně (jaro/podzim) se jedná především o pozici traktoristy a obsluhu školkařských strojů. Mimo sezónu o práci se stroji a závlahami (např. plečkovač, postřikovač, JMP, křovinořez, …) v lesním školkařství, opravy a údržbu zemědělských strojů, různé další práce v lesní školce – setí, přihnojování, pěstování a ošetřování sazenic, aj.
Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, zaučení, získání potřebných osvědčení (např. rostlinolékařské I. stupně, atp.), 5 týdnů dovolené, příspěvek k penzijnímu připojištění, příspěvek na stravování, vhodné i pro absolventy
Nástup: Od 1.9.2020
Kontakt: Petr Mládek, kariera@wotan.cz , 606 956 720

Kontaktní formulář

Jméno:
Telefon:
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.