Volná místa - Horka u Staré Paky

 Wotan Forest, a.s. – oblast palet o obalů JILOS, Horka u Staré Paky

Hledá kolegy na pozici:

Provozní elektrikář - údržba dřevařských automatických linek

Požadujeme: SOU/SŠ elektro, praxe v oboru výhodou, znalost vyhl. 50/78Sb. o orientaci v elektrodokumentaci, časová flexibilita, spolehlivost, manuální zručnost, práce v týmu, práci ve čtyřsměnném provozu
Nabízíme: Zaškolení, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, práci na plný úvazek, mzda 25 000 - 35 000 Kč
Nástup: ihned
Kontakt: Veronika Košťálová, e-mail: veronika.kostalova@wotan.cz; tel.: 604 297 877

Řidič/-ka vysokozdvižného vozíku

Požadujeme: Platný průkaz VZV, praxi, ochotu pracovat v dvousměnném provozu, pracovitost, pečlivost, schopnost samostatné práce
Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, nástupní mzda min. 20 000,- Kč,  příspěvek na stravování a penzijní připojištění, týden dovolené navíc, výhodné telefon. tarify
Nástup: dle dohody

Kontakt: Jiří Vítek, e-mail: jiri.vitek@wotan.cz; tel.: 604 297 838

Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva

Požadujeme: Střední odborné vzdělání ( vyučen s praxí v dřevovýrobě, ve strojírenství), spolehlivost, manuální zručnost, ochotu práce ve dvousměnném provozu ( Po-Pá )
Náplň práce:  Odpovědnost za dodržovaní technologických postupů, seřizování linky – mechanické + úprava nastavení ovládacího PC, dodržování pravidel BOZP, PO a EMS
Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, nástupní plat dle praxe 20 – 24 000kč/hrubého, stravenky 100 kč/den, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, levnější ceny volání pro zaměstnance a jeho blízké a další slevové programy koncernu Agrofert
Nástup: dle dohody

Kontakt: Jiří Vítek, e-mail, e-mail: jiri.vitek@wotan.cz; tel.: 604 297 877