Volná místa - Havlíčkův Brod nebo Horka u Staré Paky

 Wotan Forest, a.s. – Centrála Havlíčkův Brod (Havířská 1059, 580 01 Havlíčkův Brod) nebo středisko Horka u Staré Paky

Hledá kolegu na pozici:

Obchodní zástupce

Požadujeme: SŠ vzdělání, technický/ dřevařský směr výhodou, obchodní zkušenosti, příjemné vystupování, výborné komunikační schopnosti, dobrá schopnost vyjednávání a argumentace, samostatnost a flexibilitu, pokročilou znalost AJ nebo NJ, MS Office uživatelská znalost, řidičský průkaz sk. B
Náplň práce: prodej řeziva, dřevěných palet a obalů, aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků, komunikace se stávajícími klienty, příprava ceníků, smluv a aktualizace zákaznické databáze, zpracování příslušné obchodní administrativy, řešení reklamací, cestování v rámci jednotlivých závodů
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (poté prodloužení, příp. změna na dobu neurčitou), odpovídající mzdové ohodnocení, možnost vzdělávání a osobního rozvoje, flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenková karta – za každý odpracovaný den kredit v hodnotě 120 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, zázemí stabilní společnosti, mobilní telefon, PC, služební auto i pro soukromé účely
Nástup: nástup možný ihned nebo dle domluvy
Kontakt: Josef Vomáčka, 604 211 116, email: kariera@wotan.cz

Kontaktní formulář

Jméno:
Telefon:
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.