Volná místa - Havlíčkův Brod

Wotan Forest, a.s. – Havířská 1059, 580 01 Havlíčkův Brod

Social Media Specialist(a/ka)

O čem to u nás ve Wotan je?

  • Přestože máme pobočky po celé ČR, chceme působit jednotně – umíš vytvořit marketingovou strategii a prosadit si ji? Dobrý nápad umíme podpořit. A nemusíš pracovat ani na full time, i part time s částečným Home Office se dá domluvit.
  • Hlavní činnosti se budou týkat tvorby obsahu a správy profilů společnosti na sociálních sítích (Facebook, Instagram, Linkedin a YouTube). Důležitá je aktivní a pravidelná komunikace k zákazníkovi. A propagace společnosti přes inzertní portály jako Google nákupy, Heureku a další.
  • Máme spoustu plánů, ale chybí někdo, kdo se toho s nadšením chopí – takže zkušenosti s personálním marketingem nebo online marketingem, e-shopy atp. jsou určitě vítané. Spolupracovat budeš hlavně s obchodem a personalistkou.
  • Práce v grafických programech ti není cizí? Ať už informační materiály, naše webové stránky nebo dárky pro obchodní partnery, to všechno si tvoříš ty sám. Pokud s tím nemáš zkušenosti, je tu i možnost spolupráce s externisty.
  • Baví tě vymýšlení, organizace a realizace eventů? Minimálně pro naše zákazníky a zaměstnance akce pravidelně pořádáme a bylo by to v tvojí režii.
  • Podívej se na naše webovky, hodně ti toho o nás řeknou a uvidíš jakým směrem jsme se vydali – pokud se ti to bude líbit, rádi se s tebou potkáme a řekneme ti víc.
  • Neboj se, pokud nerozumíš dřevu, je to krásná a voňavá práce a se zaučením ti pomůžeme.

Takže koho vlastně hledáme?
  • Jakou máš školu neřešíme, hlavně pokud tě marketing baví je to ten směr, kterým chceš jít.
  • Super je, pokud používáš denně sociální sítě a umíš to přenést i do firemního života (používáme Facebook, Instagram, Linkedin a YouTube, tj. orientace v prostředí Facebook Business, YouTube Studio a Facebook Ads Manager je výhodou).
  • Budeš mít volné pole působnosti, takže musíš být trochu samostatný/á, kreativní a nebát se prosadit si svůj názor.
  • Očekáváme od tebe spoustu nápadů, které zvládneš dotáhnout do konce.
  • Rádi tě podpoříme v profesním rozvoji.
  • Bez čeho se u nás neobejdeš je řidičák, protože nejkrásnější fotky z našich středisek budou od tebe (a pokud si je umíš i upravit v Adobe Photoshop nebo Lightroom, tak je to ideální kombinace).

Co Ti můžeme nabídnout?
  • Ohodnocení, které bude odpovídat tvým zkušenostem
  • Možnost práce na plný i zkrácený úvazek
  • Auto i pro soukromé účely
  • Telefon, notebook a fotoaparát
  • Stravenky, příspěvek na penzijko a 5 týdnů dovolené

Nástup: Možný ihned/ dle dohody
Kontakt: Ing. Aneta Oujezká, kariera@wotan.cz , +420 727 888 901

Mzdová účetní - implementace nového mzdového a personálního systému

Náplň práce:
  • Implementace nového personálního a mzdového systému TARGET, přechod ze současného systému SAP
  • Start nového projektu, není potřeba moc zkušeností, hlavně jde o nadšení a zápal pro věc
  • Převod dat mezi oběma systémy, kontrola správného zadání, nastavení funkčního systému pro zpracování mezd
  • Testování nového systému
  • Projekt zavádění nového systému je plánován pro rok 2021, od 1.1.2022 i práce mzdové účetní se zpracováním měsíčních mezd

Požadujeme:
  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Znalost TARGET a SAP výhodou, není podmínkou
  • Znalost pracovněprávní, mzdové legislativy a personálních procesů výhodou
  •  Komunikační schopnosti
  • Pečlivost a spolehlivost jsou nejdůležitější a bez nich to nepůjde
  • Dobrá znalost MS Office – a to především Word a Excel
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
  • Nástup dle dohody
  • Občasné cesty na další střediska firmy, zaučení v Českých Budějovicích
  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek k penzijnímu připojištění
  • Příspěvek na stravování

Kontaktní formulář

Jméno:
Telefon:
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.