Smluvní výsev osiva

Smluvní výsev může být řešení přímo pro Vás!

Využijte této možnosti v čase, kdy se díky kůrovcové kalamitě a potřebám zalesňování stávají stromky nedostatkovým zbožím. 

V rámci Vašich možností a potřeb se domluvíme na požadovaném množství sazenic a jejich velikosti. Projednáme i formu, jakou budou sazenice tříděny a baleny, i období, kdy si dané sazenice odeberete.

Jelikož máme pěstební kapacity po celé České republice, můžeme pro každou dřevinu vybrat školku s optimálními půdními podmínkami pro pěstování, nebo vybereme vhodnou a zároveň nejbližší k Vašemu porostu a snížíme tak dojezdovou vzdálenost.

V průběhu růstu i vyzvedávání dostanou sazenice kompletní péči, která je nezbytná k vypěstování předem nasmlouvaných parametrů sazenic. Příroda je málo předvídatelné, a proto se o Vaše sazenice bude starat zkušený personál, který jim zajistí tu nejlepší možnou péči, jaká se dá jenom poskytnout.

Pokud máte v tomto roce své osivo (bukvice, žaludy, aj.), ze kterých chcete nechat stromky vypěstovat, neváhejte nás kontaktovat. V případě, že vlastní osivo nemáte, nic se neděje. Můžeme Vám poskytnout osivo, jež přímo vlastníme, nebo Vám seženeme kvalitní osivo jinde.

Čechy

Morava

Ing. Pavel Klíma

e-mail: pavel.klima@wotan.cz

tel.: +420 604 296 031

Ing. Václav Hladík

e-mail: vaclav.hladik@wotan.cz

tel.: +420 604 296 034