Lesní školka Vostezy

Školkařské středisko Vostezy se skládá z hlavní plochy v blízkosti obce Český Rudolec a dalších samostatných školek nedaleko města Telč. Hlavní pěstované dřeviny jsou smrk ztepilý, buk lesní, olše lepkavá, javor klen, jasan ztepilý, jedle bělokorá.
Celková roční produkce sazenic činí 850 tis. ks. Reprodukční materiál je pěstován na produkční ploše 8,05 ha z uznaného osiva v PLO 16 a 33, do kterých jsou zařazeny místní lesní porosty.

Kontakt
Adresa: Český Rudolec 166, 378 83 Český Rudolec
E-mail: frantisek.novak@wotan.cz
Mobil: +420 724 531 937

Naše další střediska

Lesní školka Budišov - Lesní školka Cikar - Lesní školka Česká Lípa - Lesní školka Čikov - Lesní školka Drmaly - Lesní školka Hostinné - Lesní školka Chřibská - Krásné Pole - Lesní školka Klášterec nad Ohří - Lesní školka Litvínov - Lesní školka Planá nad Lužnicí - Lesní školka Tišice - Lesní školka Udánky - Lesní školka Vlčí Luka - Lesní školka Zátoky

Mapa našich středisek

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.