Lesní školka Vlčí Luka

Lesní školka Vlčí Luka se nachází v lesním komplexu 2 km za Třeboní, vpravo od komunikace Třeboň – Jindřichův Hradec v nadmořské výšce 435 m. Byla vybudována v období let 1988 – 1992.

Sazenice jsou většinou vyráběné jako prostokořenné, část produkce jsou též sazenice krytokořenné. Školka produkuje i poloodrostky a odrostky listnatých dřevin ve středně velkých obalech.

 

 

 

 Prodejní doba:

Po – Pá: 7:00 - 15:00

So – Ne: po telefonické domluvě

 

Ceník na vyžádání u školkařeNabízíme ubytování ve firemní ubytovně v Chlumu u Třeboně - pro cyklisty, rybáře či houbaře v období květen až říjen.

Více informací na webových stránkách: http://www.trebonsko.cz/ubytovna-chlum-u-trebone-lipovky

Kontakt
Adresa: Holičky 41, 379 01 Třeboň
E-mail: jaroslav.tichacek@wotan.cz
Mobil: +420 724 039 170

Naše další střediska

Lesní školka Budišov - Lesní školka Cikar - Lesní školka Česká Lípa - Lesní školka Čikov - Lesní školka Drmaly - Lesní školka Hostinné - Lesní školka Chřibská - Krásné Pole - Lesní školka Klášterec nad Ohří - Lesní školka Litvínov - Lesní školka Planá nad Lužnicí - Lesní školka Tišice - Lesní školka Udánky - Lesní školka Vostezy - Lesní školka Zátoky

Mapa našich středisek

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.