Lesní školka Udánky

Školka Svitavy (Udánky) se zabývá produkcí pouze lesních sazenic především pro přilehlý odbytový region. Roční produkce na produkční ploše 12,42 ha  je 1,7 mil. ks výsadbyschopných sazenic. Pěstujeme sazenice většiny hospodářských dřevin mimo prostokořenných sazenic DB a části BO. Téměř polovinu výroby tvoří sazenice SM. Pro obchodní činnost v širším regionu pěstujeme prostokořenné sazenice KL, JS a OL, které vynikají vysokou kvalitou především kořenového systému. Specializujeme se na dopěstování většího množství krytokořenných sazenic MD, DG, JDO, BK, SM a BO v sadbovačích Quick Pot na vzduchovém polštáři, převážně na zakázku a dlouhodobě pěstujeme krytokořenné poloodrostky a odrostky BK (a ostatních listnáčů) v sadbovačích i kontejnerech větších objemů.

Kontakt
Adresa: Udánky 89, 571 00 Moravská Třebová
E-mail: vladimir.paril@wotan.cz
Mobil: +420 602 105 295

Naše další střediska

Lesní školka Budišov - Lesní školka Cikar - Lesní školka Česká Lípa - Lesní školka Čikov - Lesní školka Drmaly - Lesní školka Hostinné - Lesní školka Chřibská - Krásné Pole - Lesní školka Klášterec nad Ohří - Lesní školka Litvínov - Lesní školka Planá nad Lužnicí - Lesní školka Tišice - Lesní školka Vlčí Luka - Lesní školka Vostezy - Lesní školka Zátoky

Mapa našich středisek

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.