Lesní školka Tišice

Lesní školka Tišice se nachází ve Středočeském kraji asi 35 km od Prahy a 12 km od Mělníka. Vedení školky se nachází v areálu firmy Realty, s.r.o. v obci Tišice, kde se rozkládá i část plochy s produkcí. Ostatní plochy jsou v okruhu 12 km na vlastních a pronajatých plochách. Výrobkem lesní školky jsou převážně lesní prostokořenné sazenice (buk, dub, jasan, javor, lípa, habr, jilm, borovice, smrk, modřín, jedle). Nedílnou součástí produkce jsou okrasné školky v areálu bývalé firmy Plantana. Především alejové stromy, okrasné keře a kontejnerovaná sadba. 

Kontakt
Adresa: Mělnická 61, 277 15 Tišice
E-mail: robert.paprcka@wotan.cz
Mobil: +420 604 211 042

Naše další střediska

Lesní školka Budišov - Lesní školka Cikar - Lesní školka Česká Lípa - Lesní školka Čikov - Lesní školka Drmaly - Lesní školka Hostinné - Lesní školka Chřibská - Krásné Pole - Lesní školka Klášterec nad Ohří - Lesní školka Litvínov - Lesní školka Planá nad Lužnicí - Lesní školka Udánky - Lesní školka Vlčí Luka - Lesní školka Vostezy - Lesní školka Zátoky

Mapa našich středisek

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.