Lesní školka Litvínov

Lesní školka Litvínov obhospodařuje 8 ha produkčních ploch v šestnácti lesních školkách, rozmístěných v oblasti Krušných hor. Čtrnáct z nich jsou školky menší výměry, jedna větší, které se nacházejí přímo v lesních porostech a specializují se na pěstování prostokořenných sazenic smrku ztepilého místních proveniencí a buku, v menší míře dubu, javoru a modřínu. Šestnáctá školka přímo v Litvínově, s produkční plochou 1,8 ha, disponuje základní infrastrukturou pro pěstování síjí, obalované sadby (sadbovače, kontejnery) i prostokořenné sadby.

Kontakt
Adresa: Vrchlického 287, 436 06 Litvínov
E-mail: martin.hart@wotan.cz
Telefon: +420 476 753 031
Mobil: +420 604 296 025

Naše další střediska

Lesní školka Budišov - Lesní školka Cikar - Lesní školka Česká Lípa - Lesní školka Čikov - Lesní školka Drmaly - Lesní školka Hostinné - Lesní školka Chřibská - Krásné Pole - Lesní školka Klášterec nad Ohří - Lesní školka Planá nad Lužnicí - Lesní školka Tišice - Lesní školka Udánky - Lesní školka Vlčí Luka - Lesní školka Vostezy - Lesní školka Zátoky

Mapa našich středisek

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.