> Úvod > Obchodní podmínky > Reklamace > Kontakt > O nás > Zákaznická zóna Přihlásit Registrace

Wotan Forest E-SHOP

Nákupní košík0 ks | 0,00 Kč

Reklamace

V případě reklamace se celý postup řídí všeobecnými obchodními podmínkami. Zde je stručný přehled, co dělat, když dojde k této nepříjemné situaci.

Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy, a to do 14 dnů od převzetí zboží. Odstoupení provede písemně na adresu DV Vostezy, český Rudolec 166, 378 83 Český Rudolec  a následně zboží vrátí na adresu odesilatele s heslem Eshop nejpozději do 14 dnů od odeslání odstoupení od smlouvy (zboží musí být vráceno v bezvadném stavu).

Poškozená zásilka

Při přebírání zboží od přepravce si prosím pečlivě zkontrolujte dodané zboží. Zásilku, která jeví známky poškození nepřebírejte.

Při poškození  vyplníte reklamační formulář přímo s řidičem dopravy. Více informací na adrese dopravce www.geis.cz .

Zboží je nekompletní nebo neodpovídá objednávce?

V tomto případě prosím napište e-mail na eshop@wotan.cz

Zboží je vadné?

V tomto případě nám napište na e-mail eshop@wotan.cz nebo adresu DV Vostezy, Český Rudolec 166, 37883 Český Rudolec nebo volejte na tel.: 384 496 152

Do mailu zapište: Jméno kupujícího, e-mail, telefon, číslo reklamované zásilky, datum odeslání zásilky, datum doručení zásilky, reklamační problém.

Odpovědný pracovník vám poskytne úplné a odborné informace, sdělí vám, zda se opravdu jedná o vadu a je možné ji odstranit nebo je nutné zahájit reklamační řízení.

Reklamace musí být vyřízena v zákonné lhůtě 30 kalendářních dnů. Tato lhůta začíná běžet následující den po doručení zboží do společnosti Wotan Forest, a.s. a končí vyřízením reklamace u prodejce. Záruka na prodané zboží se nevztahuje na vady vzniklé běžným používáním výrobku, nesprávným použitím výrobku a nesprávným uskladněním výrobku.

Dopravní obal zboží výrazně označte "E-SHOP - REKLAMACE".

Preferujete nákup po telefonu? +420 384 496 152

Můžete nás také kontaktovat na eshop@wotan.cz nebo nám napište rychlou zprávu zde:

Chcete o nás nebo o našich divizích vědět více?
Navštivte naše stránky

wotanforest

Naše nabídka

E-shop

Wotan Forest a.s.

Wotan Forest

Pískoviště
Dětské domky
Věžové sestavy
Houpačky
Dětský zahradní nábytek
Zahradní nábytek
Dřevěné truhlíky
Kompostery
Plotovky
Obchodní podmínky
Kontakty
Dřevařská výroba
Plošné materiály
Lesní školky
Lesnické služby
Oddělení majetku

Wotan Forest, a. s., se sídlem České Budějovice 4, Rudolfovská 202/88, PSČ 370 01, IČO 26060701 je zapsaný v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, v oddílu B, vložce 1306. Společnost Wotan Forest, a. s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČO 26185610.

© Wotan Forest, a.s., developed by: UNIPEX CZ s.r.o.